موقع اساطير النادي الاهلي المصري
Arsenal i díky Rosického gólu porazil AC Milán. Postupují ale Italové  Ezlb9t12
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

موقع اساطيرالنادي الاهلي المصري اساطير النادي الاهلي المصري, خدمات مجانية, اخبار, اهداف , تاريخ النادي الاهلي, شفرات, العاب اوين لاين, العاب كاملة, موبايلات, سيرلات, مواقف, الطريق الي الله, قصص الانبي

Arsenal i díky Rosického gólu porazil AC Milán. Postupují ale Italové  1331554706681الرئيسيةTVأحدث الصورالتسجيلدخولرفع صور

Arsenal i díky Rosického gólu porazil AC Milán. Postupují ale Italové

اذهب الى الأسفل
2 مشترك
كاتب الموضوعرسالة
ayman

ayman

فريقي المفضل : Arsenal i díky Rosického gólu porazil AC Milán. Postupují ale Italové  78585958
البلد : Arsenal i díky Rosického gólu porazil AC Milán. Postupují ale Italové  Egypt10
الجنس : Arsenal i díky Rosického gólu porazil AC Milán. Postupují ale Italové  I_icon24
الهواية : Arsenal i díky Rosického gólu porazil AC Milán. Postupují ale Italové  Readin10
المهنة : Arsenal i díky Rosického gólu porazil AC Milán. Postupují ale Italové  Studen10
مزاجـى : Arsenal i díky Rosického gólu porazil AC Milán. Postupují ale Italové  Mzboot11
Arsenal i díky Rosického gólu porazil AC Milán. Postupují ale Italové  Member
التقيم : 3

Arsenal i díky Rosického gólu porazil AC Milán. Postupují ale Italové  Empty
مُساهمةموضوع: Arsenal i díky Rosického gólu porazil AC Milán. Postupují ale Italové    Arsenal i díky Rosického gólu porazil AC Milán. Postupují ale Italové  Icon_minitimeالأربعاء مارس 07, 2012 4:44 am

Fotbalisté londýnského Arsenalu porazili v osmifinálové odvetě Ligy mistrů doma AC Milán 3:0, z postupu do další fáze se však raduje italský tým, který v prvním zápase vyhrál čtyřbrankovým rozdílem. Arsenalu nepomohl ani gól českého hráče Tomáše Rosického, dalším postupujícím je Benfica Liasabon.
Londýnský klub začal stíhací jízdu ve velkém tempu a ještě do poločasové přestávky nastřílel svému soupeři tři góly. Arsenal poslal do vedení už po sedmi minutách Koscielny, v 26. minutě zvýšil přesnou střelou k tyči český záložník Tomáš Rosický. Skóre uzavřel krátce před odchodem do kabin úspěšně zahraným pokutovým kopem kanonýr Robin van Persie.

Arsenal i díky Rosického gólu porazil AC Milán. Postupují ale Italové  946418
الرجوع الى أعلى الصفحة اذهب الى الأسفل
وليد

وليد

فريقي المفضل : Arsenal i díky Rosického gólu porazil AC Milán. Postupují ale Italové  23290_347170898504_3106_s
الهواية : Arsenal i díky Rosického gólu porazil AC Milán. Postupují ale Italové  Riding10
مزاجـى : Arsenal i díky Rosického gólu porazil AC Milán. Postupují ale Italové  611
التقيم : 3

مُساهمةموضوع: رد: Arsenal i díky Rosického gólu porazil AC Milán. Postupují ale Italové    Arsenal i díky Rosického gólu porazil AC Milán. Postupují ale Italové  Icon_minitimeالخميس مارس 08, 2012 9:46 am